Home

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas jest ślub i przyjęcie weselne.Są to wyjątkowo uroczyste chwile, które pozostają w naszej pamięci na długo. Każda młoda para marzy o tym, by ten jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu był niepowtarzalny, najpiękniejszy i perfekcyjnie przygotowany. Z myślą o Państwa potrzebach i chęci uczynienia tego dnia wyjątkowym przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów, które z pewnością uatrakcyjnią atmosferę ślubną. Dodadzą jej niesamowitego uroku, a także stworzą niezapomniany wystrój ceremonii.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo przepiękne, starannie wyselekcjonowane oraz pełne elegancji artykuły do ślubu. Będą to m.in. dekoracje kościołów, sal weselnych, samochodów (bukiety, serca kwiatowe, płatki róż, girlandy, poduszki do obrączek i wiele innych), zaproszenia na ślub, serwetki, obrusy, albumy, podziękowania dla rodziców itp.
Nasza gama handlowa obejmuje również dewocjonalia. W bogatym asortymencie znajdziecie Państwo m.in. artykuły chrzcielne i komunijne (medaliki, świece, pamiątki, szatki, buciki itp.).
Uczyń swój ślub niezapomnianym, pełnym uroku i magicznej atmosfery wydarzeniem!
Sklep ślubny – Poznań – GALERIA MODNY ŚLUB – serdecznie zaprasza!

sklep_005Niestety, bardzo często jesteśmy zabiegani, pochłonięci pracą i przerażeni liczbą firm które musimy odwiedzić aby Nasz Ślub mógł sie odbyć zgodnie z naszym życzeniem. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko czego szukacie oszczędzając cenny czas i pieniądze. Posiadamy nieograniczone możliwości tworzenia niezapomnianych dekoracji sal weselnych, samochodu weselnego oraz dekoracji Kościelnych. Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem możemy pochwalić się niezliczoną ilością organizacji ślubów i wesel.

sklep_007 (1)W siedzibie Naszej Firmy możecie Państwo uzyskać fachową poradę oraz skorzystać z oferty zakupu wszelkich produktów weselnych . Jednocześnie informujemy naszych drogich klientów , że poszerzyliśmy ofertę o artykuły chrzcielne i komunijne.  Zawsze otwarci jesteśmy na Państwa sugestie i propozycje. Potrafimy dostosować się do możliwości finansowych Naszych Klientów a jednocześnie zagwarantować im 100% satysfakcji. Dziękujemy wszystkim Naszym Klientom którzy skorzystali z naszych usług a Państwa serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiamy

GALERIA MODNY ŚLUB